Başkan Gülenç, Ambar Halkıyla Kahvede Buluştu

Yapılan çalışmaları değerlendirmek, vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için geçen hafta Tepe halkıyla buluşan Başkan Gülenç, bu sefer Ambar Mahalle sakinleri ile buluştu.

Her zaman halkın yanında olmaya gayret gösteren Belediye Başkanımız Sayın Turgay Gülenç, Bu sefer Ambar mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle kahvesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gülenç, Bismil Belediyesi’nin yapacağı çalışmalar ile ilgili vatandaşlara bilgi vererek, halkın taleplerini dinledi.

Gittiği her yerde Şehit ailelerini de unutmayan Başkan Gülenç Ambar ziyareti kapsamında da şehit ailesini ziyaret etti. Şehit aile ziyaretinde konuşan Gülenç, Şehit ailelerine devlet kapısı onlar için sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

Gittiği kahvede Ambarlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Gülenç, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti. Çay sohbetinde sorunları tek tek dinleyen Başkan Gülenç,” halkımızın dile getirdikleri sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz,”dedi.

Ziyaretinden memnuniyet duyan mahalle sakinleri Belediye Başkanı Turgay Gülenç’e teşekkür ettiler.