Başkan Gülenç, İyi Günde Kötü Günde Vatandaşlarla Birlikte

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Bismillileri iyi ve kötü gününde yalnız bırakmıyor. Doğum, hastalık, ölüm, düğün, hac, umre ve benzeri durumlarda Belediye Başkanı Turgay Gülenç halk birlikte olmaya devam ediyor.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç ve İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ile birlikte, Kurudere ve İsapınar mahallerinde vefat eden Kasım Budak ve Husna Karakaş taziyesine katılarak taziye sahiplerine başsağlığı dileklerini iletti. Daha sonra Tepe mahallesinde ümre ziyaretinden dönen Akaydın ailesini ziyaret etti.

Başkan Gülenç, ilk önce Kurudere Mahallesinde vefat eden Kasım Fidan’ın taziyesine katılarak Fidan ailesine başsağlığı diledi. Daha sonra İsapınar Mahallesinde vefat eden Husna Karakaş’ın taziyesine katılıp Karataş ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.  Başkan Gülenç’in  taziye ziyaretlerini büyük bir memnuniyetle karşılayan taziye sahipleri” Bu zor günlerde bizleri yalnız bırakmadıkları için Başkan Gülenç ve beraberindekilere teşekkür ediyoruz”, dediler.