Başkan Gülenç, Polis Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

Türk Polis teşkilatının 173. Yıl dönümü dolayısıyla, Bismil İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk, beraberindeki heyet ile birlikte Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç’i makamında ziyaret etti.

Türk Polis teşkilatının 173. Yıl dönümü dolayısıyla Bismil İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk ve ekibini ağırlayan Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç “Polislerimiz 24 saat boyunca gece gündüz, yağmur çamur demeden bizlerin emniyeti, huzuru ve güveni için güzel yarınlar için canlarını vermekten bir an bile çekinmezler” diyerek Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş yıl dönümünü kutladı.

 

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Polislerimizin 24 saat boyunca gece gündüz, yağmur çamur demeden bizlerin emniyeti, huzuru ve güveni için güzel yarınlar için canlarını vermekten bir an bile çekinmezler. Her Polisimiz bizler için çok değerlidir. Bizleri her türlü tehlikelerden koruyarak evlerimizde huzur ve güvenle oturmamızı sağlarlar” dedi.

 

Daha sonra Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç beraberindeki heyetle, Bismil İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis teşkilatı ile bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürlüğünde Polis teşkilatı ile bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Başkan Gülenç, “ Suç ve suçlulara karşı sürekli Milletimizi koruyarak, Milletimize kalkan olan polis, toplumun vicdanıdır. Vatanı, milleti, bayrağı korumak ve devam ettirmek noktasında üstüne aldığı sorumluluk karşısında canını feda edecek kadar cesur ve yiğit olup şehadete ulaşan tüm polis ve güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, görevi başındaki arkadaşlarımızı da başarı ve mutlu bir yaşam diliyorum’ dedi.