Başkan YÜKSEL, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaparak “Gazetecilik, çağımızın en dinamik mesleğidir. Mesai saati gözetmeksizin canla başla ve büyük özveriyle çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Başkan Yüksel, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Bismil Haber Gazetesini ziyaret ederek, “Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok önemli bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, mesai gözetmeksizin halkı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Basın mensubu arkadaşlarımızın hep yanında olduk ve bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde bölgemizdeki basın mensubu arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm zor şartlarda, son derece özverili bir şekilde gayret göstererek, kendi etik değerlerini titizlikle takip eden, tarafsız habercilik unsurlarını göz önünde bulunduran gazetecilerimizin 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?