Başkan Yüksel, Belediye Tarafından Umreye Gidecek Şehit Yakınları İle Yemekte Buluştu

Bismil Belediyesi, İlçe sınırları iç erisinde oturan 33 şehit yakını Umre ‘ye gönderilecek. Umre ziyaretinden önce şehit yakınları ile yemekte buluşan Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, şehit yakınlarının baş tacımız olduğunu vurgulayarak, “Devletimiz her zaman şehit ve gazilerimizin yanındadır” dedi.

 

Bismil İlçesinde yaşayan 33 şehit yakını, Bismil Belediyesi tarafından Umreye gönderilecek. Umre ziyaretinden önce 33 Şehit yakını ile yemekte buluşan Başkan Yüksel, devletin her zaman şehit yakınlarının yanında olduğunu belirterek “Kutsal yolculuğunuzda, güzel yerleri göreceğiniz için sizleri şimdiden tebrik ediyorum. Bu kutsal ve mübarek yerlere gitmeniz güzel bir olay. İnşallah bu olayı her zaman devam ettiririz. Şehitlerimize ne yapsak azdır.” Şeklinde konuştu.

 

“İlk Kez Bir Belediye Bizi Umreye Gönderiyor”

 

İlk kez Umreye gidecek olan Şehit yakınları, Kutsal topraklara gitmelerine vesile olan Bismil Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’e duacı olduklarını belirterek, “Devletimiz her fırsatta bize sahip çıkıyor. İlk kez bir belediye bizi kutsal topraklara götürecek. Bundan dolayı çok mutluyuz ve sevinçliyiz. Katkılarından dolayı değerli Başkanımıza teşekkür ederiz. Allah bin kere razı olsun” diye konuştular.

 

“Şehit Yakınları Baş Tacımızdır”

 

Bismil Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, şehit yakınlarının baş tacımız olduğunu vurgulayarak, bu konuda hiç kimsenin şüphesinin olmamasını ifade etti. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm devlet kademelerinin şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu ve olacağını vurgulayan Başkan Yüksel, şöyle dedi: “Devletimizin size verdiği değer en üst noktadadır. Bu kutsal yolculuğunuzda, bu güzel yerleri göreceğiniz için sizleri şimdiden tebrik ediyorum. Bu kutsal ve mübarek yerlere gitmeniz güzel bir olay. Bu olayda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu olayı her zaman devam ettiririz. Şehitlerimizin aziz hatırasına ne yapsak azdır”” ifadelerini kullandı.