BAŞKAN YÜKSEL PASAPORT PİZZA’NIN AÇILIŞINA KATILDI

 Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL davet edildiği bir iş yerinin daha açılış törenine katılarak açılış kurdelesini kesti.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, Bismil Cumhuriyet Başsavcısı Meriç DEDE, Bismil İlçe Emniyet Müdürü Cumhur BEKDEMİR, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet KIZILKAYA,  Bismil Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şeymus GELEN, Bismil Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan YAVUZ Pasaport Pizza adlı işletmenin açılış törenine katıldı.

Bismil Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, Fatih Mahallesinde ticaret hayatına başlayan Özgür ÖZDEMİR ve Hasan ALPKIRAY’ın işletmeciliğini yaptığı Pasaport Pizza adlı işletmenin açılış törenine katıldı. İşletmenin açılış kurdelesini kesen Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL ‘’İlçemizde hizmete giren bir işletmenin daha açılış töreni için bir araya gelmiş bulunmaktayız. İşletmenin sahipleri Özgür Özdemir, Hasan ALPKIRAY ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını ve bereketli kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Törenin ardından işletmeyi gezen Başkan Kerem Süleyman YÜKSEL davetliler ile bir süre sohbet etti.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?