Başkan Yüksel’den Şehit Ailelerine Umre Ziyareti

Bismil Belediyesi tarafından şehit yakınlarına yönelik yaptığı umre organizasyonundan dönen şehit yakınlarına Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Umre´den dönen şehit yakınlarını ziyaret eden Başkan Yüksel ile birlikte Bismil Cumhuriyet başsavcısı Fatih Kocaman, İlçe Jandarma Komutanı Alper Akça, İlçe Emniyet Müdürü Ersin Erdoğan, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Eken, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ve Belediye müdürleri eşlik etti.

 

Kutsal topraklardan geri dönen Şehit ailelerine umre ibadetlerinin makbul olması temennisinde bulunan Başkan Yüksel, “Rabbim gerçekleştirmiş olduğunuz umre ibadetinizi kabul eylesin. Bu vazifeyi yerine getirmek için kutsal yolcuğa çıkmak isteyen tüm kardeşlerimize de tez zamanda bu dileklerini gerçekleştirmeyi nasip etsin.

 

 Başkan Yüksel “Sizler şehidimizin bize emanetisiniz”

Bu cennet vatanımız, bayrağımız hasılı tüm mukaddesatımız uğruna canını, kanını veren tüm şehitlerimize minnettarız. Gazilerimize şükran borçluyuz. Bu fedakarlığın hakkını hiçbir şeyle ödeyemeyiz. Sizler şehidimizin bize emanetisiniz. Yeriniz her zaman başımızın üzerinde olacaktır” dedi.

 

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ise umre ibadetlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Rabbim ibadetinizi kabul eylesin. Vatan uğruna canını hiçe sayan ve bu uğurda şehadete eren kardeşlerimize Rabbim gani gani rahmet eylesin. Artık şehidimizin ailesi bizim de ailemiz” şeklinde konuştu.

 

Başkan Yüksel ve beraberindekilere umre hatıralarını paylaşan şehit aileleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek misafirlere hurma ve zemzem ikramında bulundu.