Başkan Yüksel’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yüksel mesajında “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın alacağı iyi eğitim gelecekte ülkemizin çok daha iyi bir seviyede olacağının göstergesidir. Biz de Bismil Belediyesi olarak bu eğitim- öğretim sürecinde her fırsatta öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız etkinliklerle, okul ziyaretleriyle öğrencilerimizin nitelikli eğitim alması için elimizden geldiğince çalışıyoruz, ifadelerini kullandı.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin Bismillimize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.