Belediyemiz ’de Yine Bir İlk, “Hoş Geldin Bebek Paketi”

Rutin belediye çalışmalarının dışında insan ve proje odaklı projeleriyle göz dolduran; farklı, yeni ve nitelikli hizmetleriyle örnek olup toplumun dikkatini üzerine çeken Bismil Belediyesi, yine; Bismil’de ilk ve yeni bir çalışma olan “Hoş Geldin Bebek Paketi” projesini başlattı.

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, her yaş grubundan insana hizmet etmek, hayatını kolaylaştırmak, acı ve tatlı anında yanında yer almak için gayret ettiklerini söyledi.

İlk hediye paketini Hastane ziyaretinde veren Başkan Gülenç; Bu anlamlı günde Dünyaya gözlerini açan Berfin bebeğe ’Hoş Geldin Bebek Yeni Doğan Paketi’ hediye etti.

Bismil Belediyesi sınırları içinde hayata gözlerini açan, yeni doğan bebeklere ’Hoş Geldin Bebek’ paketi hediye etmeye başladıklarına dikkat çeken Başkan Turgay Gülenç,” Yeni bir uygulamaya başladık. İlçemiz sınırları içerisindeki yeni doğan bebeklere gözaydın paketi hazırladık. Bu paket ilk olarak 8 Mart Dünya Kadınlar gününde doğan Berfin Bebek’e nasipmiş. Bu uygulamaya ilk Berfin Bebek’le başlıyoruz. Allah bahtını açık etsin uzun ömürler versin” dedi.
Başkan Gülenç, belediye olarak hizmet eden bir kurum olarak her yaş gurubundan insana hizmet verdiklerinin altını çizerek,” Doğumundan Allah gecinden versin, Allah hayırlı uzun ömürler versin, ölümüne kadar her insan belediyenin bir hizmetiyle karşı karşıyadır. Doğum anında da ilk karşılayan biz olalım, ilk hediye verenlerden biri biz olalım dedik.

Başkan Gülenç, Berfin bebeğin ailesine ’Gözünüz Aydın’ “Sağlıklı bir ömür diliyorum” ” Allah bahtını açık etsin, uzun ömürler versin” dileklerinde bulunarak bebek paketi hediye etti.