Bismil Belediye Eş Başkanlardan Engelliler Haftası Mesajı

Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz, Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Eş Başkanlar, mesajında; eğitimden sanata, spordan kültüre hayatın her alanında engellilerin yanında yer alacakların mesajını verdiler.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Bismil Belediye Eş Başkanı Gülşen Özer, onların toplumsal hayatta daha aktif bir şekilde yer alabilmeleri için birçok projeyi hayata geçireceğinin müjdesini verdi.

 

Eş Başkanlardan Ayaz ise “Her zaman engellilerin yanında yer aldıklarını vurgulayarak; “Bismil Belediyesi olarak bizler bir gün değil, her gün engellilerle beraberiz. Belediye olarak yol, kaldırım, park, bahçe çalışmaları ve belediye hizmet binasındaki işlemlerin yanı sıra sosyal desteklerle de engellilerin yaşam standardını yükseltmek için çalışıyoruz. Unutmamalıyız ki; hepimiz birer engelli adayıyız. Bundan dolayı Bismillimizin daha da yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek ve hemşerilerimin hayatlarını kolaylaştırmak içindir” ifadelerini kullandı.