Bismil Belediye Eş Başkanlardan Kadir Gecesi Mesajı

Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz, Kadir Gecesi nedeniyle birer mesaj yayınladılar.

Eş Başkanı Özer mesajında, Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel bir gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin ve Bismilli hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Eş Başkanı Ayaz ise mesajında; “Bereket ve huzur içerisinde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi lezzetinin doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız.

Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Bismilli hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.