Bismil Belediye Eş Başkanlardan Ramazan Bayramı Mesajı

Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz, Ramazan Bayramı ile ilgili birer mesaj yayımladılar. Eş Başkanları mesajlarında tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladığını söylediler.

Bismil Belediye Eş Başkanları birlikte verdiği bayram mesajlarında ilk olarak Bismil Belediyesi’nin sorumluluk alanı içerisinde yer alan tüm çalışmaların tekrar gözden geçirildiğini belirterek gerek temizlik gerekse diğer hizmetler konusunda tüm birimlerin hassasiyetle görevlerine devam edeceklerini dile getirdiler.

 Eş Başkanı Özer mesajında şu sözlerine yer verdi:

“Bir kez daha dini bir bayramımızda halkımızla iç içe olmanın ve halkımıza hizmetkar olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızın zor süreçlerden geçtiği bu dönemde birliğimizi bize hatırlatan Ramazan Bayramının her aile için mutluluk içerisinde geçmesini diliyorum. Bu temennilerle başta Bismilli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.” dedi.

Bayramda tüm kırgınlıkların unutulmasını temenni eden Eş Başkanı Ayaz ise, “Sevgi, saygı, kardeşlik ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramlar vatandaşlarımızın en güzel günleridir. Yaşadığımız bu zorlu süreçte birlik ve beraberlik içinde hareket etmeli barış, kardeşlik duygularını daha da güçlendirerek bu bağları korumalı bayramları birbirimizi kucaklamak için fırsat olarak görmeliyiz. Bayramlar kırgınlıkların unutulduğu, dostlukların güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı en özel günlerdir. Tüm bu duygu, düşünceler ile tüm halkımızın mutlu, huzurlu ve barış içinde bir bayram geçirmesini diliyor, yaşayacağımız bu bayram coşkusunun aydınlık günlerimizin müjdecisi olmasını canı gönülden temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.