Bismil Belediyesi” Halk Günü Toplantısı” yapıldı

Bismil Kaymakamı ve  Belediye Başkanı Turgay Gülenç tarafından her hafta Salı günü düzenlediği halk günü toplantıları kapsamında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

‘Halk Günü’ toplantısına, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç , Belediye Meclis Üyesi Mahmut Vural, Kurum müdürleri, Belediye Müdürleri ve  vatandaşlar katıldı.
Bu haftaki Halk Günü’nde vatandaşlar talep, öneri, şikayet, eleştiri ve teşekkürlerini bizzat Başkan Gülenç’e iletti. Her haftanın Salı günü yapılan Halk Günü toplantısı, Bismil Kaymakamlığın konferans salonunda saat 10:00-12:00 arasında yapıldı.

Toplantı ile ilgili konuşan Başkan Gülenç, “. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri, teşekkürleri ve aynı zamanda şikayetleri dinlemiş olduk. Bu husustaki uygulamamız devam edecek. Halkımızın hayatını kolaylaştırmak için, halkımızın refah ve huzur içerisinde yaşamalarını temin etmek için Bismil Belediyesi olarak çalışmalarımız devam edecek. Yine halk günümüz her hafta Salı günü devam edecektir” dedi.
Tek tek şikayet veya taleplerini ileten vatandaşlar, taleplerini kayda alınması, çözüm yolları ile ilgili bilgilendirilmeleri ve sürecin başlatılmasının ardından toplantı sona erdi.