Bismil Belediyesinde Tebrik Ziyaretlerine Yoğun İlgi

15 Nisan 2019 tarihinde, Bismil’de mazbatalarını alan Eş başkanlar Orhan Ayaz, Gülşen Özer ve Belediye meclis üyelerine tebrik ziyaretleri devam ediyor. Eşbaşkanlar birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz mesajını verdiler.

 

Ziyaretlerine duyduğu memnuniyeti ifade eden Eş başkanlardan Özer  “ Bir kadın eş başkanı olarak öncelikle kadınlarımızın var olan gecikmiş sorunlarını bir an önce kavuşturmak için kadın meclisimizle birlikte harekete geçtik, dedi.

Belediye binasına dönüştürülen kadın merkezin tekrardan kadınların hizmetine gireceğin müjdesini veren Eş başkan Özer “ Kayyum döneminde Nujin kadın merkezi olarak kullanılan kadın merkezini Belediye hizmet binasına dönüştürmüştü. Ancak Yeni Belediye hizmet binası için girişimlerde bulunacağız. En kısa sürede Bismilli kadınlarımızı tekrardan kadın merkezine kavuşturacağız, dedi.

 

Tebrik ziyaretlerine Bismil’deki sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere 7’ den 70 tüm halkımız hayırlı olsun ziyaretlerine geliyor. Ziyaretlere duyduğu memnuniyetini dile getiren Eş başkanlardan Ayaz ise” Bu gün halk iradesine tekrar kavuşmuş oldu. Bu yüzden ilk günden itibaren Halkımızın iradesine sahip çıkmak adına canla başla çalışmaya başlayacağız. Meclis üyelerimiz ile birlikte var olan Bismil sıkıntılarını araştırıp en kısa sürede çözüme kavuşturacağız, dedi.

Ziyarete gelen vatandaşlar, STK’lar ve Bismil Kanaat önderleri ise “ Bismil’de var olan sorunlarına yeni Belediye yönetiminin hakkında geleceği inancımız tamdır. Bismil için ne gerekiyorsa Belediye eş başkanlarımız öncülüğünde halkımız için yardımcı olmaya hazırız. dediler.

 

Eşbaşkanlar ve Belediye meclis üyeleri ise bize bu görevi layık gören tüm Bismil halkına teşekkür ediyoruz, dediler.