Bismil Belediyesinden “Karneni getir, Kitabını Götür” Kampanyasını Unutmadı.

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı 1. dönem karneleri tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de 17 Ocak 2020 Cuma günü Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL’İN katılımıyla İlçemiz Toplukonut İlkokulu’nda düzenlenen bir etkinlik ile yapıldı.

Törene Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer GÜLSEVEN ve okul müdürleri katıldı.  Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL  öğrencilere karneleri ile birlikte Bismil Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan  geleneksel “Karneni Getir, Kitabını Götür.” kapsamında dağıtılan kitaplar hediye edildi. Kaymakamımızın yapmış olduğu konuşmada;

 “Öğrencilere yarıyıl tatilini hem dinlenerek hem de kitap okuyarak geçirmelerini önerdi. Bir dönemin sonunda karnelerinizi alarak tatile çıkıyorsunuz. Tatil süresince bol, bol kitap okumanızı öneriyorum. Eksikliklerinizi de gözden geçirerek ikinci döneme daha iyi başlamalısınız. Tabi bu tatil döneminde hem oynayıp hem de dinlenerek ikinci döneme hazırlanmalısınız. Hepinize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili YÜKSEL öğretmenlere de gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?