Bismil Halkı Gönül Sofrasında Buluştu

Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz, Belediye çalışanları, STK’lar, Kanaat önderleri, Siyasi Parti temsilcileri ve vatandaşlar ile beraber ilk iftarını gerçekleştirdi.

Bismil Belediyesi Ramazan Ayı münasebetiyle vatandaşlar başta olmak üzere muhtarlar, STK temsilcileri, Kanaat önderleri, Siyası parti temsilcileri ve Belediye personelleri ile iftarda bir araya geldi.  İftar yemeğine katılan Eş Başkanlar ve Meclis Üyeleri davetlileri kapıda tek tek karşılayıp yakından ilgilendiler.

Ayaz “ İftarımız Barışa ve Özgürlüğe Vesile Olsun”

Özel bir düğün salonunda mevlit okunarak başlanan iftar yemeğine Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz,  Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bozkuş ve Meclis Üyeleri katıldı.  İftar öncesi konuşma yapan Eş Başkanı Ayaz, “ Hepiniz hoş geldiniz, Ramazan ayı ve bu okunan mevlit barışa ve özgürlüğe vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. İnanıyorum ki bu kötü günler geride kalacaktır. Bu günden itibaren mevlitlerimiz toplantılarımız barış için olacaktır. İnşallah bu Ramazan Ayı barışa, kardeşliğe ve huzura vesile olacaktır. Tüm İslam Aleminin Ramazan Ayını kutluyorum. İftar yemeğine katılmanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Özer“ Ramazan ayını tüm vatandaşlarımıza mübarek olsun”

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı yemekte Eş Başkanı Özer ise, iftardan önce kısa bir konuşma yaparak iftar yemeğine katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Ramazan ayı tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını dileyen Eş Başkanı Özer,” Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. ”dedi.

İftar yemeğindeb sonra davetlilere teşekkür eden Eş Başkanları, davetlileri tek tek uğurladı.