Bismil Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel “Bismil’de Muhtarlar Derneği”nin Açılışını Yaptı.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, İlçemiz Merkez ve Kırsal Mahallelilerde görev yapan muhtarlar tarafından kurulan “Bismil Muhtarlar Derneği” ni hizmete açtı

Fırat Mahallesi, Özgürlük Bulvarında düzenlenen açılış törenine Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman YÜKSEL, Bismil, Cumhuriyet Başsavcısı Meriç DEDE, İlçe Jandarma Komutanı İsmail SERT, İlçe Emniyet Müdürü Cumhur BEKDEMİR, Bismil İlçe Müftüsü Ahmet DURMUŞ, AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet KIZILKAYA, Bismil Muhtarlar Dernek Başkanı Veysi FİDAN ve Mahalle Muhtarları çok sayıda vatandaş  katıldı.

Bismil Muhtarlar Derneği açılış konuşması yapan Bismil kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Kerem Süleyman YÜKSEL, “Dernekler  bir arada olma ve istişare yapma imkanı sağlayan yerlerdir. Biz de bu anlamda Derneklerimizi önemsiyoruz ve destekliyoruz. Mahalle Muhtarlarımız bizim en önemli mesai arkadaşlarımız. Devletimizin Muhtarlarla ilgili yaptığı çalışmalarda önemli mesafeler kat edildi. Muhtarlarımıza sağlanan imkânlarının arttırılması için birçok çalışma gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalar yürütülürken Derneklerimize de büyük işler düşüyor” diyerek, Derneğin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?