Bismil’de Grup Tillo Konserine Yoğun İlgi

Bismil Belediyesi’nin Ramazan ayı programları kapsamında Ramazan etkinlikler her gece farklı bir konserde, geçen akşam ise grup Tillo’nun sahne aldığı ilahi dinletisine da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ramazan ayı dolayısı ile her gün çeşitli programlar düzenleyen Bismil Belediyesi, ilçe merkezinde birçok program düzenlerken aynı zamanda yaptığı iftar sofraları ile vatandaşlara Ramazanın ruhunu yaşatıyor. Bu kapsamda Bismil Belediyesi tarafından Hükümet konağı önünde iftarda vatandaşlarla bir araya gelen Grup Tillo, birbirinden farklı ilahiler söyledi.

 

Burada bir konuşma yapan Bismil Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, “Herkesin Ramazan’ı şerifini tebrik ediyorum. Bismil Belediye olarak Ramazan’da çok güzel programlara imza atıyoruz. Bu programların ardında çok emekler var teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel programlarla Ramazan’ı tamamlayarak bayrama kavuşacağız. Bizlerde belediye olarak her zaman halkımızın hizmetinde Bismil’imizi geliştirerek müziğini, kültürünü, parklarını, alt yapısını ve çevresini hepsini bir bütün olarak geliştireceğiz” diye konuştu.