Bismil’de Sıcak Asfalt Çalışması Devam Ediyor

Bismil’in birçok noktasında sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şentepe mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına hızla devam ediyor.

Ekiplerin sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyen Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Cumhuriyet başsavcısı Fatih Kocaman, Yol Kontrol Sorumlusu Osman Avşar ve Meclis Üyesi Mahmut Vural ile birlikte mahalle esnafı ve oradan geçen vatandaşlarla sohbet etti.

“Altyapı Çalışmaların Bitmesini Bekliyoruz”

Vatandaşımızın isteklerini dikkate aldığını söyleyen Başkan Gülenç “ İlçemizde yakında başlayacak olan doğalgaz çalışması için diğer mahallelerimizde bozuk olan yolların asfaltlama çalışmasını, doğalgaz çalışması bittikten sonra ya bıraktık. Doğalgaz ve diğer alt yapı çalışmaları bittikten sonra merkez deki tüm yollarımızı sıcak asfalta asfaltlayacağız, ifadelerini kullandı.

Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada ise, “Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde havaların el verdiği sürece sıcak asfalt serim ve asfalt yama çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Bismil Belediyesine gelen istek ve önerileri de göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz çalışma programımız dâhilinde halkımıza daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” denildi.
“Bismil’in sorunları şimdiye kadar ötelenmiş”

Başkan Gülenç” Bütün vatandaşlarımız bilsin ki belediye anlamında başta belediye başkanı olarak şahsım, çalışma arkadaşlarım canla başla Bismil’e kalıcı hizmetler yapma noktasında bir gayret ve çaba sarf ediyoruz. Bismil’in sorunları büyük ve Bismil’in sorunları şimdiye kadar ötelenmiş, üstü küllenmiş ama biz göreve geldiğimizde bunların hepsini alt yapıyla köklü bir şekilde yapmak ve yapılan hizmetlerin kalıcı olması için uğraş verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Bu anlamda da Vatandaşlarımızı saygısına sevgisine içtenliğine samimiyetine ve özellikle sabrına çok teşekkür ediyoruz ” diye konuştu.