Bismil’de Spor Dallarında Başarılı Olan Öğrenciler Başkan Yüksel’ Ziyaret

Bismil Belediyesi tarafından 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında spor dallarında derece giren başarılı öğrencileri geziye gönderilen Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’e teşekkür ziyaretinde bulundu. 

 

Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizesi ile Fatih Anadolu Lisesi Kız Futbol Takımı ve Bismil Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, Türkiye Şampiyonasında gösterdikleri başarıdan dolayı Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Kerem Süleyman Yüksel tarafından 22 Şubat 2019’da ‘Tarihin en şanlı yazıldığı yerlere (İstanbul, Edirne, Çanakkale)’ geziye gönderilerek ödüllendirildi.

 

Öğrencileri makamına kabul eden Başkan Yüksel: “Geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitimi için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için devlet olarak ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz yapacağız.” dedi. Ayrıca Başkan Yüksel, ziyaretinde bulunan öğrencilere nazik davranışları için teşekkür etti.

 

Ziyarete katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ise “Bismil eğitiminde büyük atılımlar yapılıyor. Geleceğimizi doğru inşa edebilmek adına devletimizin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanıyoruz. Bu gezide de en büyük destekçimiz olan Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkan Vekilimize çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizdeki olumlu değişimin farkındayız artık. Öğrencilerimiz başarı için ülkelerine faydalı bireyler olmak için daha kararlılar” dedi.

Başkan Yüksel’in eğitime olan katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, öğrenciler adına Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel’e plaket taktim etti.

Daha sonra Başkan Yüksel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ak, öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çekti.