Diyarbakır Valisi Karaloğlu’ndan Bismil’e ziyaret

Diyarbakir Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu ilçe ziyaretleri kapsamında Bismil’i ziyaret etti.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Hamza Türkmen’i makam odasına geçtikten sonra Kaymakamlık konferans salonuna geçen  Vali Karaloglu, burada ilçe Kaymakam Türkmen’den brifing aldı.

Vali Karaloğlu, burada yaptığı konuşmada Bismil ilçesi Diyarbakır’ın  en önemli ilçelerinden biri olduğuna değinerek, kamu yönetimi, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte el ele ilçeyi çok daha iyi yerlere getirmek için çalışmalar yürütüleceğini kaydetti.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra Vali Karaloğlu İlçe esnaflarını ziyarette bulundu.

Diyarbakır  Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Münir Karaloğlu, Bismil’de esnaf ve halk buluşması gerçekleştirerek sorun ve talepleri dinledi. Diyarbakır  Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Münir Karaloğlu, Bismil’de esnaf ziyaretive halkla buluştuktan sonra

Bismil Belediyesi Park ve Bahçeler birimine ait olan üzüm bağına geçerek bağda yetiştirdiğimiz üzümleri pekmez haline getiren ekiplerimizi ziyaret eden Valimiz Belediye Başkan Vekilimiz Münir Karaloğlu;

Bismil Belediyesinin bu hizmetlerinden dolayı Başkan Türkmen’i tebrik eden Vali Karaloglu” Bu kazanlarda kaynatılan  Pekmezi burada görev yapan ve geceleri huzurlu uyumamız için çalışan kahraman güvenlik güçlerimize ve pandemi sürecinde görev yapan sağlık çalışanlarına dağıtılmanız çok yerinde bir karar olduğunu belirterek bu hizmetlerinden dolayı Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Hamza Türkmen’i tebrik ediyorum dedi. Başkan Türkmen,” Sayın Valimizin ilçemize yaptığı ziyaretine şeref duyduğu belirtir Valimizin tespitleri doğrultusunda gerek Kaymakamlık gerekse Belediye olarak hizmetlerimiz devam edecektir, ifadelerini kullandı.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?