Eş Başkanı Ayaz Kardeşlik Parkında Vatandaşlarla Buluştu

Bismil Belediye Eş Başkanı Orhan Ayaz, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bozkuş ve Meclis üyeleri parktaki vatandaşlara birlikte çöp topladı, halkın sofrasına misafir oldu, çocuklarla beraber self çektiler.

Her hafta halkla birlikte olmaya devam eden Bismil Belediye Eş akanları bu hafta Kardeşlik parkında Belediye Eş Başkanı Orhan Ayaz, beraberindeki başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte vatandaşlarla parkta çöp topladı, piknik yapan vatandaşların sofralarına misafir oldu ve çocuklarla selfi çekti.

Vatandaşlardan Olumlu Tepki Aldı

Çok sayıda vatandaşlarının katıldığı temizlik seferberliğine yerdeki çöpler toplanarak çöp torbalarına doldurulurken esnaf ve vatandaşlara da örnek teşkil ediyor. Eline çöp poşeti alıp eldiven takan Bismil Belediye Eş Başkanı Orhan Ayaz parkta bulunan vatandaşlarla birlikte yerdeki çöpleri topladı. Yapılan çevre temizliği esnaf ve vatandaşlardan olumlu tepki aldı.

Ayaz” Temizliğe Büyük Önem Veriyoruz”

Parkta vatandaşlara sohbet eden Bismil Belediyesi Eş Başkanı Orhan Ayaz, Bismil’de temizliğe büyük önem verdiklerini belirtti. Eş Başkan Ayaz yaptığı konuşmada, “Yaşadığımız çevreyi temiz tutabilmek, yaşanabilir kılabilmek ve özellikle de gelecek nesillere mükemmel bir şehir aktarabilmek için bizde gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. En önemli gördüğümüz hususların başında temizlik geliyor. Çocuklarımız için oluşturduğumuz parkların, yeşil alanların çöpten arındırılarak korunabilmesi gerekiyor. Bunun içinde evlatlarımıza çocuklarımıza hem bu bilinci aşılayabilmek hem de geleceği bu şekilde onlara aktarabilmek için bizde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

“Eş Başkanı Ayaz Vatandaşların Sofrasında Çay İçti”

Vatandaşlarla sıcak diyaloğu ile bilinen Eş Başkanı Ayaz, samimi davranışlarıyla da takdir topluyor. Hafta sonu kardeşlik parkını Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte ziyaret eden Eş Başkanı Ayaz, parkta piknik yapan ailelerin sofrasına eşlik etti. 

Vatandaşlar “Bu Tür Manzaralara Hasret Kalmıştık”

Eş Başkan Orhan Ayaz’ı sofralarına davet eden vatandaşlar, Eş Başkan Ayaz’ın daveti kabul etmesi üzerine büyük memnuniyet duyduklarını, uzun zamandır bu tür manzaraların yaşanmadığını ve bundan dolayı çok sevindiklerini ifade ettiler.

Parkta çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan Eş Başkan Ayaz, çocuklarla beraber selfi çekerek sohbet etmeyi de ihmal etmedi.