Eş Başkanlardan, Bismil’le Bir Müjde Daha

Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer, Orhan Ayaz ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte, ilçede yatırım yapılacak sahalarında incelemede bulundu. İlçenin merkezinde geçen demiryolu çevresini düzenlemek için incelemelerde bulunan eş başkanlar en kısa zamanda çalışmalarına başlayacağın müjdesini verdiler.

İlgili birim müdürlerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan Eş Başkanları Özer ve Ayaz, ilçe halkına sunulan hizmetin daha hızlı hale gelmesi konusunda tüm birim müdürlerine talimat verdi.

Özer” Hizmet İçin Geldik”

Mevcut demiryolu çevresi harabe bir şehir görüntüsü verecek kadar berbat bir durumda olduğunu dile getiren Eş Başkanı Özer “İlçe de birçok gereksiz ve işlevsiz masraflar yapılmış. Belediye borçlandırılmış. Zaman içinde istişareler yaparak bu ve benzeri sorunları teknik danışmanlık alarak çözüme kavuşturmayı planlıyoruz. Hiçbir Bismilli endişe etmesin, hizmet için geldik.” dedi

Ayaz” Bismilli Yaşanabilir Bir Kent Haline Getireceğiz”

Demiryolu çevresini incelemesi sırasında açıklamalarda bulunan Eş Bakanı Ayaz ise” İle merkezinde geçen demir yolu çevresinin mevcut hali Bismil’e yakışmadığını dile getirerek “En kıza zamanda burada yeşillendirme ve kilitli parke taşı döşemesi ile beraber güzel bir görünümüne kavuşturacağının müjdesini verdi.  Ayrıca ilçe için gerekli planlamaların yapıldığını, Bismil’in zamanla daha yaşanılabilir bir kent haline gelmesi için çaba harcayacaklarını sözlerine ekledi.

Eş Başkanlar” Sorunları Yerinde Tespit Ediyoruz”

Daha sonra mezarlık ziyaretinde bulunan Eş Başkanları Özer ve Ayaz bura da dua ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların beklentilerine kısa sürede cevap verebilmek için yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiklerini belirten Eş Başkanları, “İlçenin dört bir yanını gezerek sorunları yerinde tespit ediyoruz. Eksikliklerin giderilmesi konusunda da ivedilikle hareket ederek çalışıyoruz. Her şeyin en güzeline layık olan hemşerilerimize hizmet edebilmek için var tüm gücümüzle çalışacağız” dediler.