Kooperatif başkanları ile toplantı yapıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Rıfat Vural Kaymakamlık Konferans Salonu’nda, ilçemizdeki toplu taşıma kooperatiflerinin başkanlarıyla toplantı yaptı.
Bismil Kaymakamlığı Konferans Salonunda yapılan toplantıya, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Rıfat Vural, Bismil Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk, Belediye Zabıta müdürü, Emniyet amirleri ve kooperatif başkanları katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Rıfat Vural, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Birlik Başkanı Beşir Gümüş, böyle bir imkanı sağladığı için Belediye’ye teşekkür etti. Kooperatiflerin sorunlarını paylaşmak ve çözüm üretmek adına yeni bir yapılanmaya gidildiğini belirten Gümüş, bu toplantı ile kooperatiflerin karşılaştıkları problemleri doğrudan aktarma fırsatını bulacağını söyledi.

Toplantıda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Rıfat Vural yaptığı açıklamada sizlerin sorunlarını çözmek için buradayız amacımız herkes hakkına kavuşmasıdır şeklinde konuştu.