Bismil Belediye Eşbaşkanımız Orhan Ayaz Fırat Mahallesinde Kilitli Taş Çalışmasını Yerinde İnceledi

Bismil Belediye Eşbaşkanımız Orhan Ayaz Fırat Mahallesinde Kilitli Taş Çalışmasını Yerinde İnceledi

Bismil Belediye Eşbaşkanımız Orhan Ayaz Fırat Mahallesinde Kilitli Taş Çalışmasını Yerinde İnceledi

İnceleme sırasın'da Belediye Eşbaşkanımız Orhan Ayaz yaptığı açıklamada, ''Bismil İlçemizin genelinde hummalı çalışmalarımız devam ediyor. Gerek Park ve Bahçeler gerek Fen İşleri Müdürlüğümüz ve diğer müdürlüklerimiz Bismil'in genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Şuanda Fırat mahallemizdeyiz, Fırat mahallemizin sokakları çok sıkıntılıydı, halkımızın çok ciddi şikayetleri vardı. Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri hızlı bir şekilde çalışmalarına başladılar ve kısa süre içerisinde çalışmalarını sonlandıracaklar. Fırat mahallemizin Kilitli parke taşı ve Kaldırım sıkıntısını gidermiş olacağız. Diğer mahallelerimizde de sıkıntılarımız var. Bu çalışmalarımızı diğer mahallelerimizde devam ettireceğiz. Bismil İlçemizde bulunan bütün mahallelerimizin sıkıntılarını gidereceğiz. Bismil genelinde kilitli parke taşı sıkıntısı Kısa Sürede bitmiş olacaktır”dedi.


Bismil Belediyesi Fırat Mahallesin'de Doğalgaz Çalışmasından Sonra Kış Aylarında Geçilemiyecek Durumda Olan Mahallenin Tüm Sokaklarında kilitli parke taş yenileme çalışması tüm hızıyla devam ediyor.


Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Fırat mahallesinde döşenmesi için ihalesi gerçekleştirilen 60 bin metrekare kilitli taş ve 4260 Kaldırım çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Kilitli parke taş düşeme çalışmasıyla birlikte cadde ve sokak genişletme çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü, bu yıl için Fırat Mahallesinde 4260 metre kare kaldırım ve 60 bin metrekare kilitli taş döşemesini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Mahallede yapılan kilitli parke taş düşeme çalışmasına yurttaşların sevinçleri yüzlerinden okunuyor. Belediye ekiplerine yardım ederek kendi sokaklarını el birliğiyle kilitli parke taşı döşeyen vatandaşler yazın tozundan kışın çamurundan kurtulmanın mutluluğunu yaşıyor.

WhatsApp Destek