Şehit Ailesinin Talebine Bismil Belediyesi Kayıtsız Kalmadı

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, hafta içi hafta sonu demeden Bismil Belediyesi’nin ilçe merkezi ya da kırsal mahallelerde yapmış olduğu yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Turgay Gülenç, Üçtepe mahallesinde şehit ailesinin isteği üzerine okul yolundaki yapımı devam eden kilitli parke taşı çalışmaları yerinde inceledi.  Bismil için yeni yatırımların da müjdesini veren Başkan Gülenç, sadece merkezdeki değil tüm kırsal mahallelerimizi de ilgilendiren önemli bir yatırımlarıda hayata geçireceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Kırsal mahalleler de yapılan çalışmaları takip ederek mahalle sakinleri ile görüşerek hizmetlerle ilgili görüşlerini aldı.

 

“Bismil’in Çehresi Değişecek”

Üçtepe mahallesinde oturan Şehit babası Kazım Köçer’in isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Gülenç, “Bismil’de yıllardır beklenen hizmetleri birer birer yapıyoruz. Köy yolları, Köy içi kilitli parke çalışması, taziyeevi ve okul onarımları, içme suyu ve park çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızla Bismil’in çehresi değişecek. Şehir merkezindeki tüm imkânları ilçemize de getirmek istiyoruz. Önümüzdeki 2018 yılında yapılan dev projelerimiz ile beraber Bismil’in en büyük eksiklikleri tamamlanmış olacaktır.” dedi.

 

Şehit Ailesi’nden Başkan Gülenç’e Teşekkür

Belediyenin yatırımlarında çok memnun kaldığını ifade eden Şehit babası Kazım Köçer” Önceden çamurdan dolayı çocuklarımız okula gidemiyorlardı. Servis araçları buraya gelemiyordu.  Belediyemize müracaat ettik sağ olsun kaymakam bey bizi kırmayarak yolumuza kilitli parke taşı döşedi artık çocuklarımız rahatlıkla okula gidebilecektir. Allah Kaymakamımızdan ve devletimizden razı olsun. Daha önce kimse buraya hizmet etmemişti, dedi.