Yüksel’den 19 Mayıs Mesajı

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kerem Süleyman YÜKSEL 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

YÜKSEL, 19 Mayıs 1919 Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde halkımızın bağımsızlık mücadelesinin başlangıcı, umutlarının yeşermeye başladığı ve Türk Milleti´nin, en zor ve en imkânsız koşullarda dahi teslim olmayacağının kanıtlandığı gün olduğunu söyledi.

 “Mustafa Kemal Atatürk 101 yıllık onur, 101 yıllık gurur olan 19 Mayıs 1919 Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu ülkenin gençlerine armağan etti. Özellikle gençlerimiz başta olmak üzere Türkiye hepimizden çok şey bekliyor. Geleceğimizin teminatı Türk gençliği ve büyük Türk Milleti, tıpkı 101 yıl önce olduğu gibi bugün de aynı heyecan ve duruşla ülkesine, demokrasiye ve cumhuriyete hep birlikte el ele her şeyin çok güzel olacağı yaşanacak bir Türkiye İnşa etmek için mücadele ederek 19 Mayıs ruhuna sahip çıkacaktır.  Bu güzel düşüncelerle tüm halkımızın ve özellikle gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı´nın 101.yılını kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını sevgi, saygı ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

Open chat
Size nasıl yardım edebilirim?